Doprovodný katalog pro podnikatelskou misi do Izraele s prezidentem ČR

Hospodářství Izraele charakterizuje vysoká technologická úroveň produkce. Pro stát s téměř 9 miliony obyvatel, omezeným vnitřním trhem a nemožností obchodovat se svými sousedy je zahraniční obchod nezbytností pro udržení a růst jeho ekonomiky. Ta patří k nejvyspělejším na světě.

Nosné obory izraelského hospodářství – informatika a komunikační technologie, medicínské obory, biotechnologie, nanotechnologie, doprava a infrastruktura, energetika a přírodní zdroje, zbrojní a obranný průmysl – se shodují s našimi exportními odvětvími. Čeští vývozci se na tamním trhu umí prosadit, o čemž vypovídá i rekordní hodnota našeho loňského vývozu ve výši 24,2 mld. Kč. Jen za posledních pět let se náš export do Izraele zdvojnásobil!

Dlouhodobá intenzivní vzájemná spolupráce v ekonomické oblasti, ve vědě, výzkumu, kultuře i cestovním ruchu bude ještě umocněna nadcházející cestou prezidenta Miloše Zemana do Státu Izrael. Doprovodí ho mise českých podnikatelů v čele s prezidentem Hospodářské komory, dalšími účastníky budou předseda PS Parlamentu ČR, ministryně průmyslu a obchodu a ministr obrany.

Cestu, která se uskuteční od 25. do 28. listopadu, organizačně zajišťuje Hospodářská komora ČR. V jejím průběhu se uskuteční Česko-izraelské podnikatelské fórum a řada dvoustranných jednání našich a izraelských firem za účastí představitelů obou zemí. Další aktivity pro vzájemnou podporu obchodu jsou v přípravě.

Pro tuto podnikatelskou misi bude vydán speciální doprovodný katalog, jehož přípravou byla pověřena PP Agency.

Tento oficiální propagační materiál bude v průběhu mise předáván při jednáních izraelským partnerům. Bude k dispozici na všech dalších společných akcích. Naši vývozci – a to nejen přímí účastníci mise – tak získávají mimořádnou příležitost využít zájmu izraelských podnikatelů o spolupráci s našimi podniky. Prezentací v katalogu na sebe upozorní a mohou tak zájemcům představit svoji produkci nebo služby.

Katalog vyjde v angličtině. Veškeré překlady včetně grafického zpracování prezentace poskytujeme bezplatně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*