Katalog pro podnikatelskou misi do Kanady

Kanada a naše republika mají úzké vazby a velmi dobré obchodní vztahy. Do Kanady vyváží zhruba tisíc českých firem, z toho 40 % jsou malé a střední podniky, žádní giganti. Může jich být ještě více, a to díky Dohodě mezi Kanadou a Evropskou unií (CETA). Toto hospodářské a obchodní ujednání odstranilo většinu dosavadních celních bariér a vykazuje hmatatelné výsledky. Jen za první půlrok trvání Dohody vzrostl vzájemný obchod mezi námi a Kanadou o 30 procent! Kanada má stabilní a fungující hospodářství, v němž nacházejí uplatnění ty obory, v nichž má naše země dobré renomé. Kromě strojírenského, leteckého, obranného nebo zemědělsko-potravinářského průmyslu je v Kanadě prostor pro spolupráci v těžebním, důlním a ropném průmyslu, ve zdravotnictví a farmacii nebo IT. Kanada kromě toho umožňuje našim vývozcům rozšířit podnikatelské aktivity i do USA.

Přiblížit českým firmám kanadský trh je cílem podnikatelské mise, která ve dnech 26. až 31. května doprovodí do Kanady předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radka Vondráčka.

Mise počítá s jednáním zúčastněných firem v hlavním městě v Ottawě, v nejlidnatějším Torontu a hlavním městě provincie Ontario nebo v Halifaxu v provincii Nové Skotsko. Další obchodní setkání se uskuteční i za účastni předsedy PSP.

Pro podnikatelskou misi bude vydán speciální doprovodný katalog. Jeho přípravou byla pověřena PP Agency. Tento oficiální propagační materiál bude během mise k dispozici na všech akcích a bude předáván partnerům při jednáních. Naši exportéři v něm mohou na sebe upozornit – prezentovat svoji firmu, své postavení v oboru a hlavně: představit a nabídnout svoji produkci nebo služby.

Cena prezentace v katalogu 1 A5 – 19.000 Kč, 2. strana obálky – 23.000 Kč bez DPH.

Katalog vyjde v angličtině. Veškeré překlady včetně grafického zpracování prezentace poskytujeme bezplatně.

KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ, ZDE NEBO NA TEL. ČÍSLE: 221 406 603


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*