Vážení klienti,

již více než čtvrt století poskytujeme svým zákazníkům nadstandardní služby, které pomáhají nejen rozšiřování vývozu tuzemských společností, ale i podnikání v České republice.
Naší snahou je maximální uspokojování vašich potřeb s jediným cílem – rozvíjet podnikatelské možnosti v teritoriích světového obchodu. Promyšlenou kombinací vydavatelské a poradenské činnosti vám zajišťujeme komplexní servis multimediálními prostředky.
S důrazem na individuální péči o každého klienta chceme nadále pomáhat vašim cílům a rozvoji exportních aktivit v zahraničí.

Připravujeme

Teritoriální projekty

Česká republika Váš obchodní partner – Rakousko

by admin in Teritoriální projekty

Po několika letech stagnace, kdy bylo Rakousko silně ovlivněno krizí eurozóny, došlo v zemi k výraznému oživení hospodářství. Vloni rakouská ekonomika vykázala nejprudší růst za celou dekádu, když se její HDP zvýšil o 3 %. [...]
Doing Business 2019

Doing Business 2019

by admin in Doing Business 2019

Doing Business in the Czech Republic 2018 – 2019 Česká republika zaznamenává stabilní a velmi silný růst. Jeho výsledek 4,5 % byl druhým nejsilnějším za poslední dekádu. Naše příznivá fakta se odrazila i ve výsledcích [...]